Засідання комісії щодо детінізації заробітної плати

Сьогодні  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації  Ярослава Лукомського  відбулося засідання комісії щодо детінізації заробітної плати. На засіданні заслухано суб’єктів підприємницької діяльності, у яких середня заробітна плата у грудні 2020 року, відповідно до поданої звітності, виявилась нижчою за законодавчо встановлений мінімум.

У роботі Комісії  взяли участь  керівники  Миколаївського відділення СОДПІ,  районного центру зайнятості, відділу обслуговування громадян сервісного центру ГУ Пенсійного фонду району, управління соціального захисту населення  району, фінансового управління та районного казначейства. Запрошено 5 суб’єктів господарювання. За результатами комісії надано роз’яснення та пропозиції.