Запрошуємо зацікавлених осіб до участі у всеукраїнському онлайн-марафоні

За ініціативи Громадської ради при Міністерстві розвитку громад та територій України та Громадської спілки «Український форум енергоефективності і відновлюваної енергетики» 18-22 травня 2020 року заплановане проведення Всеукраїнського онлайн-марафону «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020».
Онлайн-марафон – це інноваційна інформаційна платформа підвищення обізнаності та заохочення до найкращих практик використання енергоносіїв у різних сферах економіки і житлово-комунальному секторі, спрямована на широку аудиторію.
Особливістю проведення заходу є можливість у реальному часі комунікації між спікерами та учасниками з питань:
– формування та реалізації державної політики у сфері енергоефективності; – енергозбереження у промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві та соціальній сферах;
– залучення інвестицій у проекти з підвищення енергоефективності; – відновлюваної енергетики та ін.
Додаткову інформацію щодо проведення заходу можна одержати на офіційному сайті заходу: