Увага: курсує регулярний спеціальний маршрут Новий Розділ- Львів (через смт.Розділ)

0

Задля довезення працівників установ, що забезпечують життєдіяльність району курсує регулярний спеціальний маршрут Новий Розділ- Львів (через смт.Розділ).
Час відправлення з Н.Роздолу – 7.30 год та 17.00 год.
Час відправлення зі Львова -12.30 год та 19.00 год.

Відповідно до пунктів 13, 45-50 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від від 18.02.1997 р. № 176 (зі змінами і доповненнями)регулярні спеціальні перевезення:
організовуються для перевезення працівників підприємств, установ та організацій, учнів, студентів та інших організованих груп пасажирів;
здійснюються відповідно умов, зазначених у паспорті маршруту, та на підставі договору, згідно з яким автомобільний перевізник надає підприємству, установі та організації, яка виступає замовником послуг, послуги з перевезення організованої групи пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху, протягом передбаченого договором строку.
Таким чином, на даний час допускається перевезення пасажирів – працівників підприємства, установи, організації за спеціальними регулярними перевезеннями, організованими відповідно до пунктів 13, 45-50 Правил.

Поділитися.