Штаб комісії ТЕБ та НС при Миколаївській РДА інформує

Станом на 10-00 год  24 березня 2020 року у Миколаївському районі захворіло на ГРВі – 88 осіб, із них 26 дітей. Фактів підтвердження хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 немає.

Результати аналізів, відібраних у 2-х хворих з підозрою на COVID-19  –  негативні,  діагноз не підтверджено.

Всього з початку року і по 24 березня 2020 року захворіло на ГРВі – 4913 осіб, із них 2960 дітей.

Звертаємося до всіх свідомих громадян!
Протягом останніх  днів на Миколаївщину повернулося  багато наших краян з країн Європи. Просимо Вас всіх залишатися на самоізоляції вдома, упродовж 14 днів не виходити на вулицю, в магазин,  не ходити в гості!
Просимо всіх, хто знає своїх родичів, знайомих, близьких чи друзів, що повернулися – додатково, попросіть їх самоізолюватися.

Дякуємо за розуміння. Підтримуймо спокій!