Проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

25 березня під керівництвом голови райдержадміністрації, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Андрія Вовчастого проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Заслухано питання функціонування районної ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в режимі надзвичайної ситуації, яка виникла внаслідок розповсюдження на території Львівської області гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом.
Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня на території району призначено керівником робіт з ліквідації медико-біологічної ситуації природного характеру та керівником Штабу – першого заступника голови райдержадміністрації Шпака Юрія Анатолійовича.
Створено Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру у кількості 16 осіб. У Штаб увійшли представники медичної галузі, цивільного захисту, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, райдержадміністрації тощо.
Штабу організувати:
– розроблення та затвердження Плану заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня;
– відпрацювання необхідних документів відповідно до вимог Наказу МВС України від 26.12.2014 №1406 «Про затвердження Положення про Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».
Також було вирішено:
– забезпечити залучення місцевих систем оповіщення цивільного захисту до інформування населення про хід ліквідації надзвичайної ситуації на території району;
– залучити посилені патрулі для забезпечення карантинних заходів на території району;
– організувати проведення роботи із керівниками релігійних організацій щодо можливості проведення богослужінь у максимально дистанційному режимі;
– проводити роз’яснювальну роботу щодо обмеження пересування неповнолітніх осіб без супроводу, осіб похилого віку без нагальної потреби.