Проект “Smart-рішення як сучасний інструмент розвитку громад”

Міністерство розвитку громад та територій України інформує про ініціативу Асоціації малих міст України щодо проекту “Smart-рішення як сучасний інструмент розвитку громад”.
Мета проекту: впровадження інноваційних рішень для підвищення комфорту проживання в громадах, прозорості в прийнятті рішень, швидкості та якості надання послуг, а також зменшення вартості та споживання ресурсів.
В рамках проекту передбачено:
1. Створення майданчику між органами місцевого самоврядування, органами влади та бізнесом для втілення інноваційних рішень в малих містах України.
2. Проведення регіональних семінарів за темою впровадження новітніх технологій «розумного міста».
3. Забезпечення якісної методологічної та комунікаційної підтримки органам місцевого самоврядування щодо впровадження smart-рішень.
4. Інформування місцевої влади та громад про переваги імплементації сучасних рішень концепції «Smart city», зокрема, можливостей та переваг отримання адміністративних послуг в електронній формі з метою стимулювання попиту на користування електронними сервісами.
5. Обрання найбільш перспективних громад з точки зору очікуваної ефективності та спроможності стати позитивним прикладом для інших міст.

Контактна особа від Асоціації малих міст України: виконавчий директор АММУ Катерина Проценко: (067)4014083.

Завантажити (DOC)