Про активізацію роботи з недопущення спалювання сухої трави йшлося на нараді

З метою забезпечення заходів з недопущення спалювання сухої рослинності 23 березня голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій ВОВЧАСТИЙ провів нараду з головами міської, селищної, сільських рад району за участю голови Миколаївської районної ради Тараса Зубрицього, першого заступника голови РДА Юрія Шпака, начальника Миколаївського відділення поліції Пустомитівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області Андрія Берези та начальника Миколаївського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області Андрія П’ясецького.
Йшлося про шкідливість спалювання сухої трави для довкілля, життя та здоров’я людей.
У вогні гинуть тварини, знищується родючий шар ґрунту, пошкоджуються лісові насадження, також при згорянні сміття утворюються токсичні хімічні сполуки, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.
Голова райдержадміністрації наголосив керівникам органів місцевого самоврядування на активізацію роботи адміністративних комісій при сільських радах щодо здійснення контролю за недопущенням спалювання рослинності та її залишків, виявлення фактів самовільних підпалів сухостою та відповідне покарання порушників.
За підсумками наради дано відповідні  доручення.