Оголошено відбір програм і проектів ДФРР на 2021рік

0

Оголошено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році

Метою Конкурсу є підготовка, проведення оцінки та попередній відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку і у 2021 році. У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені у встановленому законодавством порядку  інвестиційні програми і проекти комунальної форми власності.

Зазначені проекти мають відповідати критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку».

Перелік документів, які подаються для участі у Конкурсі, та відповідні форми затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 24.04.2015 року № 80 (зі змінами).

Всі документи для участі у Конкурсі підписуються керівником Заявника і в трьох примірниках подаються до Департаменту економіки Львівської обласної державної адміністрації в паперовому та електронному вигляді.

Крім того, електронні форми документів в обов’язковому порядку заповнюються на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства розвитку громад та територій України.

Прийом пропозицій для конкурсного відбору на 2021 рік триватиме до 20 березня 2020 року.

Поділитися.