До уваги керівників сільських господарств району

Щодо Державного аграрного реєстру

10 лютого 2020 року відбудеться виїзд мобільної групи операторів аграрного реєстру з метою реєстрації або отримання консультації  щодо внесення відомостей про Ваше господарство до  аграрного реєстру.

Захід відбудеться 10 лютого 2020 року о 11:00 год. в приміщенні Миколаївської райдержадміністрації (малий зал).

Відповідно до Указу Президента України від 08.11.2019 року № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» до 30 березня 2020 року повинен бути впроваджений пілотний електронний фермерський реєстр, метою якого є, зокрема, ідентифікація суб’єктів ринку, спрощення доступу до програм державної підтримки, банківського фінансування.

Даний проєкт реалізується за підтримки Світового банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» на території Львівської, Волинської, Київської, Миколаївської, Одеської та Черкаської областей.

Оператори допомагатимуть аграріям вносити відомості про себе в систему та збиратимуть відгуки про її функціонал та роботу. Під час реєстрації будуть присутні представники системи безоплатної правової допомоги, які надаватимуть консультації з правових питань охочим стати учасником Реєстру, представники ГУ Держгеокадастру у Львівській області, які консультуватимуть присутніх із земельних питань, а також представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

Аграрний реєстр надаватиме низку послуг для аграріїв. На пілотному етапі, у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе слідкувати за інформацією про себе, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Після реєстрації в реєстрі учасники зможуть подавати заявки на виправлення помилок та реєстрацію земельних ділянок в Державному земельному кадастрі. Зокрема, спеціалісти Держгеокадастру будуть здійснювати опрацювання заявок на виправлення помилок та реєстрацію ділянок із використанням можливостей камеральних робіт та на основі архівної документації із землеустрою.

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання.

Для реєстрації необхідна наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП) директора (керівника, голови) юридичної особи або належним чином уповноваженої особи. У разі відсутності КЕП його можна зробити самостійно або це допоможе зробити оператор під час реєстрації (у випадку наявності рахунку в ПриватБанку). Реєстрація та користування реєстром безкоштовні.

Запрошуємо взяти участь у заході.