Брифінг керівників району щодо запровадження в області надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусу

Cьгодні, 24 березня, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Вовчастий та голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький провели брифінг для представників місцевих ЗМІ щодо запровадження в області надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.
У брифінгу взяли участь редактори та кореспонденти місцевих видань – районної газети «Громада», міської газети «Миколаївські вісті» та телерадіокомпанії Миколаїв Львівський.
Керівники району проінформували представників преси про заходи, які вживаються на території Миколаївського району для протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 та відповіли на запитання журналістів.