Зустріч з ОНГ Тростянецької об’єднаної територіальної громади

Під час відзначення Шевченківських днів,  07.03.2018р. відбулась зустріч представників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з одинокими непрацездатними громадянами та особами з інвалідністю Тростянецької громади.

Шевченківське свято, якому був присвячений захід, відбулось у затишному залі кафе «Смак» с. Тростянець.

Святковий настрій та позитивні емоції  запрошеним дарували діти театру естрадної пісні «Сонцевир» Народного дому с. Тростянець солістами якого були: Марта Деркач, Софійка Слободян, Марта  Брама  під керівництвом С.П. Кончаківського та народного ансамблю    « Калина» під керівництвом  Н.М.Гой. Миколаївського  Народного  дому.

Запрошеним  одиноким непрацездатним громадянам та особам з інвалідністю  був організований святковий обід та роздані продуктові набори.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) висловлює особливу вдячність спонсорам  за   допомогу у проведенні заходу:

-Кафе  «Смак»  М.С.Ярошевському

-БФ  Агрохолдінг  «Мрія»  М.Я.Охабському

-ПП  магазину «Леокс»  с.Суха Долина  О.Я.Михайліву

-ПП  М.В. Гавриліву

-ПП  Р.В.  Стегнію

-ПП  М.М. Заяць

-Тростянецькій  ОТГ  за допомогу в довезенні  ОНГ  та  осіб з інвалідністю  на проведений захід.