Зустріч з громадськістю села Пісочна

5 грудня перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський спільно з керівником апарату райдержадміністрації Остапом Чупиком, начальником відділу економічної політики РДА Маріанною Ланчевич, начальником відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій Богданом Ковталом та представником управління соціального захисту населення Миколаївської РДА Ігорем Мелешком зустрілися з громадськістю с.Пісочна з метою вирішення їх проблемних питань.

У зустрічі взяли участь староста села Пісочна, освітяни, працівники культури, соціальної сфери, активісти.

Питання, які порушували жителі під час зустрічі стосувалися ремонту дороги Пісочна-Надітичі, будівництва Черницького НВК, порядку призначення субсидій, проведення у с.Надітичах 6 грудня акції “Свіча Захисника” у рамках відзначення Дня Збройних сил України.

Нагадаємо, що з метою належного відзначення Дня Збройних сил України та вшанування пам’яті загиблих учасників АТО 6 грудня ц.р. відбулеться акціїя««Свіча Захисника».
Під час цієї акції на могилах загиблих учасників АТО будуть проведені поминальні панахиди, покладання квітів та запалення лампадок із залученням учнівської молоді, активної громадськості, місцевої інтелігенції, духовенства.