Зустріч з громадськістю села Горішнє

У вівторок, 16 травня, згідно графіку робочих візитів у населені пункти району, голова Миколаївської райдержадміністрації Тарас Оприск спільно із керуючий справами виконавчого апарату Миколаївської районної ради Остапом Левицьким провели виїзний прийом громадян у селі Горішнє.
Задля оперативного реагування на звернення у зустрічі також взяли участь представник управління соціального захисту населення Миколаївської РДА Оксана Семеряк та сільський голова Горішненської сільської ради Микола Моцяк.

На зустріч з представниками влади району, щоб вирішити певні питання та отримати фахові консультації, завітало близько 20-ти жителів.
Під час зустрічі мешканці села обговорили чимало хвилюючих питань.
Серед наболілих – це питання проведення капітального ремонту місцевого медпункту, аварійного стану мостів, вторгнення диких кабанів на території населеного пункту.

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.