Зустріч з громадськістю с.Велика Горожанна

9 жовтня перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський спільно з представником управління соціального захисту населення Ігорем Мелешком та начальником відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій Богданом Ковталом зустрілися з громадськістю с.Велика Горожанна.
У зустрічі взяли участь сільський голова с.Велика Горожанна Мирослав Побігушко, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, працівники освіти, культури, соціальної сфери, активні громадяни села.
Питання, які порушували жителі під час зустрічі також стосувалися ремонту доху котельні школи, ремонту Народного Дому, внесення змін у графік руху маршруту № 604, обрізки дерев та кущів біля школи, надання субсидій тощо.
Жителі села отримали кваліфіковані відповіді та роз’яснення на усі порушені питання.
За підсумками зустрічі з громадськістю дано відповідні доручення.