Зустріч з громадськістю с.Гірського

У вівторок, 15 травня, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос спільно з начальником відділу організаційної діяльності, інформаційної безпеки та комунікаій апарату Миколаївської райдержадміністрації Богданом Ковталом провів зустріч з громадськістю села Гірського з метою вирішення їх проблемних питань.
У зустрічі взяли участь сільський голова с.Гірське Іван Андрійчик, освітяни, працівники культури, соціальної сфери, активісти.
Питання, які порушували жителі під час зустрічі, стосувалися виготовлення документації на земельні ділянки власників в процесі роздержавлення та розпаювання майна колишнього колгоспу ім..Мічуріна, облаштування спортивного майданчика із синтетичним покриттям у селі, проведення благоустрою та водовідведення центральної площі села Гірське тощо.
Голова райдержадміністрації надав жителям кваліфіковані роз’яснення стосовно порушених питань.
За підсумками зустрічі з громадськістю дано відповідні доручення.