Зустріч з бізнесом району щодо детінізації заробітної плати та підтримки підприємництва

За ініціативи відділу економічної політики райдержадміністрації 11 травня 2018 року проведена нарада із роботодавцями району під головуванням першого заступник голови райдержадміністрації Ярослава Лукомського.

У нараді взяли участь 18 суб’єктів господарювання району, які працюють у галузі роздрібної торгівлі.

Основна увага приділялась детінізації заробітної плати, перевагам задекларованої праці, відповідальності у разі виявлення фактів використання нелегальної праці.

У нараді взяли участь представники Миколаївського відділення СОДПІ, відділу обслуговування громадян сервісного центру ГУ Пенсійного фонду  України  у Львівській області, фінансового управління РДА, управління соціального захисту населення РДА та головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області.