Зустріч з ОНГ в с.В.Горожанна

Напередодні  «Міжнародного Дня інваліда» , 24.11.2017 р. відбулась зустріч представників  територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) з одинокими непрацездатними  громадянами та  інвалідами с. В.Горожанна.

Соціальні  робітники О.В.Стефанко, М.В.Стецишин запросили своїх підопічних до затишного  залу місцевого бару, власником  якого є  М.П.Шкапяк .З гарними побажаннями та з молитвою був відкритий цей захід. Зачаровано та з неабияким захопленням  слухали всі присутні чарівний голос В.В.Стеціва  та колоритне тріо під керівництвом директора Народного дому с.В.Горожанна  О.Притули. На зустрічі була присутня начальник відділу обслуговування громадян управління пенсійного фонду України м.Миколаєва Н.М.Танчак, яка відповідала на запитання стосовно підвищення пенсій.

Наші підопічні отримали не лише духовне та естетичне задоволення, але й продуктові набори, що є необхідним у складний для пенсіонерів час.

Щиру подяку висловлюємо всім підприємцям села, які долучились до організації зустрічі:

Ю. Волосянській

М.Шкапяку

М.Паньківу

В.Давиду

О.Адамко

О.Дупін

Власнику фірми «Західні аграрні традиції».