Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

28 листопада 2019 року у малому актовому залі райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Комісія розглянула такі питання:
1. Про стан утримання захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території Миколаївського району (доповідали Б.С.Більський, В.І.Венчур).
2. Про погодження переліку потенційно-небезпечних об’єктів Миколаївського району на 2020 рік. (Доповідав В.І.Венчур)
3. Про затвердження переліку об’єктів, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення (доповідав В.І.Венчур).
4. Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, галузей та окремих територій Миколаївського району Львівської області, які підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню на договірній основі на 2020 рік (доповідав В.І.Венчур).
5. Про проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту (доповідав В.І.Венчур).