Засідання оргкомітету щодо відзначення 75-тих роковин утворення УПА

Заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Віктор Козоглодюк провів оргкомітет щодо відзначення 75-тих роковин утворення УПА. Заступник голови спочатку розповів про етапи відзначення 75-тих роковин утворення УПА, які відбудуться 24 вересня та 13 жовтня.
Головним питанням було встановлення родичів воїнів УПА, які були нагородженні золотим, срібним та бронзовим хрестами.
Відповідно до поданого списку Львівської ОДА цими відзнаками командувача УПА Романа Шухевича були нагороджені 8 воїнів УПА, мешканців району. Дослідник визвольного руху, директор школи Роман Сколоздра наголосив, що на території Миколаївського району такими відзнаками було нагороджено щонайменше 20 осіб.
Віктор Козоглодюк дав доручення відділу культури та туризму розробити сценарій урочистостей, а іншим структурним підрозділам подати пропозиції щодо відзначення заходів.