Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Сьогодні, 22 лютого голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос, разом із начальником відділу економічної політики Маріанною Ланчевич провели засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати
податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На комісії провели пояснювальну роботу з проектними та підрядними організаціями стосовно розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок державного та місцевих бюджетів.
Також було заслухано суб’єктів господарювання «групи ризику» у галузі будівництва за грудень 2018 року.
У грудні 2018 року серед суб’єктів господарювання, які перебували у групі ризику будівельників виявлено 10 СПД.
Відповідно до рішення Миколаївської районної ради від 18.12.2018 №318 розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів, що здійснюються за рахунок коштів районного бюджету має становити 10800 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.