Засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 7 червня у малому актовому залі райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто такі питання:
1. Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах до початку купального сезону 2019 року.
Доповідали: Б.С.Більський, І.Томілов, Н.В.Жиденко.
2. Про стан зовнішнього (внутрішнього) протипожежного водопостачання у місті і населених пунктах району та виконання вимог нормативних документів щодо цього при проведенні капітального будівництва та реконструкції зовнішніх мереж.
Доповідав: І.Томілов.
3. Про стан матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.
Доповідав: Б.С.Більський.
4. Про хід ліквідації наслідків травневого паводку на території району.
Доповідали: Б.С.Більський, Т.П.Шаран, Д.П.Сапига, М.Я.Моцяк, І.Є.Кузьм’як, Ю.Ю.Чейпеш.