Запрошуємо взяти участь у Форумі громадськх організацій

Запрошуємо на Другий щорічний Форум громадських організацій «Партнерство та розвиток»!

20 листопада 2017 року відбудеться Другий щорічний Форум громадських організацій «Партнерство та розвиток». Під час заходу учасники матимуть можливість взяти участь в майстер-класах, попрацювати в форматі «Світового кафе» та запропонувати свої ідеї для  подальшого розвитку громадянського суспільства у Львівській області.

У програмі передбачена панельна дискусія, у якій візьмуть участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та член наглядової ради «Тепле місто»,  а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін. Усі присутні зможуть поставити питання спікерам.

Дата проведення: 20 листопада 2017 року.

Час проведення роботи в групах: 11.45 – 13.00 год.

Місце проведення події: м. Львів, вул. Листопадового Чину , 6, Львівський будинок вчених.

Для участі у Форумі необхідно зареєструватися до 15 листопада 2017 року заповнивши анкету за посиланням:goo.gl/D5yo5z.