Запрошуємо на засідання Громадської ради

27 липня 2018 року о 15 годині в малому сесійному залі Миколаївської районної ради ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Миколаївській районній державній адміністрації з порядком денним:
1. Розгляд питання членства у Громадській раді при Миколаївській РДА.
2. Проблемні питання пільгового перевезення у громадському транспорті та транспорті міжміського сполучення.
3. Щодо звернення до органів досудового розслідування у кримінальних провадженнях, що є актуальними та резонансними на території Миколаївського району.
4. Щодо надання доручень правоохоронним органам та місцевого самоврядування по організації перевірки дотримання вимог чинного земельного законодавства дотримання меж територій ОТГ, фактів самовільного захоплення земельних ділянок та самовільного будівництва.
5. Щодо ініціативи по внесенню змін до чинного законодавства по забезпеченню реформ децентралізації державної влади.
6. Різне.

Голова Громадської ради