Запрошуємо до участі у заході зацікавлених осіб!

Райдержадміністрація повідомляє, що 31 серпня 2018 року обласною державною адміністрацією за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та українсько-німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (GmbH) заплановано проведення семінару на тему: «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громади».
Під час заходу буде презентовано напрацювання щодо імплементації Директиви 27 ЄС «Про енергоефективність», Закону України «Про фонд енергоефективності», а також кращі практики реалізації енергоефективних заходів у Львівській області. Учасники матимуть можливість поставити запитання пов’язані з енергоефективністю в громадах представникам Мінрегіону, GIZ, експертам у сфері енергоефективності.
Відповідно до вищенаведеного, запрошуємо взяти участь у даному заході усіх бажаючих та зацікавлених осіб.