Запобігти. Врятувати. Допомогти

0

25 червня з нагоди святкування Дня міста рятувальники Миколаївського районного сектору Головного Управління ДСНС України у Львівській області провели пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На Майдані незалежності  Миколаївські рятувальники навчали відвідувачів свята правил безпеки та дій у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, організовували цікаві практичні заняття для дітей. Окрім цього, учасники акції мали змогу детальніше ознайомитися з роботою пожежно-рятувальних підрозділів, оглянути спеціальне спорядження пожежного автомобіля частини.

Під час акції діти приміряли  бойовий одяг рятувальників, захисні каски вогнеборців. Рятувальники демонстрували присутнім оснащення пожежно-рятувальної машини, відповідали на запитання, які цікавили дітей.

Разом з тим, велика увага під час заходу була приділена інформаційно-роз’яснювальній роботі з населенням. Всім присутнім на акції рятувальники розповіли правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Працівники пожежно-рятувального підрозділу наголосили, що відповідальне ставлення до дотримання цих правил є запорукою  збереження власного життя і здоров’я, та вручили присутнім тематичні листівки.

Учасники акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» залишились задоволені, адже отримали від заходу безліч позитивних емоцій, а що найважливіше – чимало корисних знань.

 

 

Інспектор 19 ДПРЧ ГУ

ДСНС України у Л\о

лейтенант служби цз                                                                            Томілов В.В.

Поділитися.