Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 12 лютого, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:

1. Про виконання бюджетів за січень та результати експертизи затверджених місцевих бюджетів на 2018 рік.
  2. Про надходження до місцевих бюджетів Львівської області акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
  3. Про внесення змін до умов оплати праці голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників у зв’язку з втратою ними статусу державного службовця.
  4. Про налагодження співпраці із суб’єктами туристичної діяльності щодо промоції області.
  5. Про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та проведення профорієнтаційних екскурсій.
  6. Про облаштування спортивних майданчиків у 2018 році за обласною програмою «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки та бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

За результатами проведення скайп – наради перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський дав доручення керівникам управлінь та відділів РДА і районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.