Ярмарок-продаж продуктів харчування українських виробників та переробників продовольчої продукції

0

23-24 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», в рамках Ukrainian Food Expo, буде діяти спеціальний Ярмарок-продаж продуктів харчування українських виробників та переробників продовольчої продукції.

Учасники Ярмарку-продажу мають чудову нагоду безпосередньо поспілкуватися з кінцевими споживачами, запропонувати їм нові продукти, нові смаки за допомогою дегустацій та акційних продажів, представити нові торгові марки і впевнитися у вподобаннях покупців щодо вже розкручених брендів.

Зверніть увагу на дати роботи Ярмарку-продажу: 23-24 листопада. Це найкращий час для знайомства споживача саме з вашою продукцією напередодні великих передсвяткових закупівель до новорічного столу. Використайте цю можливість і отримайте максимальну комерційну вигоду для своєї компанії на рік вперед!
Упродовж листопада Оргкомітет виставки Ukrainian Food Expo проводитиме спеціальну рекламну кампанію по залученню відвідувачів на Ярмарок-продаж, тому покупців передбачається більш ніж достатньо! Відмітьте собі, що в кожного учасника Ярмарку-продажу є можливість до початку виставки проанонсувати свою продукцію.
Вхід на Ярмарок-продаж – окремий, власний. І для усіх без винятку відвідувачів виставки, киян та гостей столиці – БЕЗКОШТОВНИЙ!
Кінцевий споживач – головний рушій продовольчого ринку. Саме споживач формує попит і визначає, чи потрапить той чи інший продукт у торгові мережі, на ринки й у магазини «біля дому». Надайте споживачеві безпосередній доступ до вашого продукту і відкрийте для своєї компанії шляхи до нових ринків збуту! Як це зробити на виставці? Саме так: прямі продажі в зоні Ярмарку та стенд для переговорів із закупівельниками в основній експозиції Ukrainian Food Expo сумарно нададуть компанії-учасниці можливість не тільки відчути попит і намітити стратегію просування представленого продукту, а й відразу почати конкретні дії шляхом проведення переговорів з представниками рітейлу, ресторанно-готельного бізнесу, із іноземними байерами.

Зона Ярмарку-продажу на виставці Ukrainian Food Expo розташована окремо і призначена тільки для торгівлі. В основній експозиції виставки продажі будь-якої продовольчої продукції з стендів проводитися не будуть. За більш детальною інформацією про варіанти й умови участі з одним стендом у зоні Ярмарку або з двома «Ярмарок + основна експозиція» звертатися до Оргкомітету

Поділитися.