Введено в дію нові рахунки!

УДКСУ у Миколаївському районі Львівської  області  повторно інформує, що з 01.01.2020  введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 із змінами та доповненнями  та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

З метою правильного та своєчасного зарахування коштів до бюджетів всіх рівнів та державних цільових фондів у 2020 році, платникам податків, зборів та інших обов’язкових платежів необхідно уточнити в адміністраторів (органів Державної Податкової служби України, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування України та ін.) реквізити відповідних дохідних рахунків. Інформація щодо рахунків для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів по Львівській області у 2020 році також розміщена на Веб-сторінці Головного управління Казначейства (www.lviv.treasury.gov.ua) у розділі “Реквізити рахунків” або ж за посиланням: https://lviv.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv.