Виїзне засідання Комісії з детінізації в Колодрубах та Повергові

Сьогодні,11 травня, здійснено  виїзне засідання Комісії з детінізації.  Проводилась роз’яснювальна робота серед підприємців  с.Колодруби та с. Повергів щодо легалізації з виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Ярослава Лукомського. В роботі комісії взяли участь начальник відділу економічної політики РДА Маріанна Ланчевич, Галина Нагірняк – головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області, представник управління соціального захисту населення Миколаївської РДА  Уляна Рудка, головний спеціаліст районного центру зайнятості Лілія Корецька, представник відділу обслуговування громадян сервісного центру ГУ Пенсійного фонду  України у Львівській області.

All-focus