Виїзд щодо дотримування санітарних правил при внесенні пестицидів на посіви озимої пшениці

Відповідно до наради, яка відбулась 15.03.2017 з керівниками агроформувань по питанню внесення засобів захисту рослин на весняно-літній період, була створена комісія по обстеженню господарств району щодо дотримування санітарних правил та норм при обробці сільськогосподарських посівів.
19.05.2017 здійснено виїзд у господарство ТзОВ «Миколаївські лани» в населені пукти с.Красів, с.Бродки, с.Лубяне, с.Стільсько, щодо дотримування санітарних правил та норм при внесенні пестицидів на посіви озимої пшениці про що складено акти обстеження.
Станом на 19.05.2017 комісійно обстежено сім господарств району та складено відповідні акти.