Виїзд  мультидисциплінарної  бригади в  с. Пісочна  Розвадівської  ОТГ

У  приміщенні сільської  ради с.Пісочна  20.03.2018р.територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організував та провів  виїзд мультидисциплінарної бригади з метою надання  соціальних послуг пенсіонерам ,одиноким громадянам,особам  з інвалідністю.

Послуги надавались сестрою медичною,перукарем, швачкою та фахівцем із соціальної роботи. Під час проведення заходу сестрою медичною була доведена інформація та чітке роз’яснення по проекту « Доступні ліки», а також  потребуючим  був зроблений аналіз  крові на  вміст глюкози.

Головний спеціаліст з бюро правової допомоги  Т.І.Сагайдак ознайомив про можливість надання юридичних консультацій для незахищених верств населення та  відповідав  на запитання присутніх.

Працівники територіального центру надавали  консультативні та методичні рекомендації  щодо вирішення проблемних питань. Відвідувачі дякували за проявлену до них турботу.