Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

28 вересня територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провів захід, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дня ветерана.
На святі були присутні перший заступник голови Миколаївської держадміністрації В.В.Козоглодюк, заступник начальника управління соціального захисту населення З.С.Дудка, керуючий справами районної ради п. О.Левицький, спеціаліст з бюро безоплатної правової допомоги Т.І.Сагайдак.
З теплими словами привітань з Міжнародним днем людей похилого віку та Дня ветерана виступили перед присутніми перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації В.В.Козоглодюк, Н.П.Адам – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Святковий настрій та найкращі побажання присутнім дарував Народний ансамбль «Калина», переможець Міжнародного фестивалю в Болгарії «Золоті роки» під керівництвом Н.А.Гой.
На завершення свята одиноким непрацездатним громадянам та особам з інвалідністю були роздані продуктові набори, а також всім присутнім побажали міцного здоров’я і всі разом заспівали «Многая літа».
Щиро вдячні всім спонсорам, які долучились до проведення цього свята.