ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО УЧАСТІ  У СЕМІНАРІ

16 лютого 2018 року о 9:30 год. в приміщенні Миколаївської райдержадміністрації (м.Миколаїв, вул.Володимира Великого, 6,  малий актовий зал)  відбудеться тематичний семінар для суб’єктів господарювання та роботодавців району щодо змін у законодавстві в частині оплати заробітної плати.

В семінарі візьмуть участь фахівці управління  Держпраці у Львівській області, Миколаївського відділення СОДПІ, районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду у Миколаївському  районі, управління соціального захисту населення  району.

Також запрошуємо підприємців, основним видом діяльності яких є виробництво  меблів,  деревообробка  та  виробництво харчових  продуктів      щодо їх участі у конкурсі інвестиційних проектів у рамках Програми конкурентоспроможності Львівської області. Програма передбачає відшкодування з обласного бюджету малому бізнесу частину відсотків за кредитами.

За додатковою  інформацією звертатись у відділ економічної політики РДА за тел.. 51800.

Райдержадміністрація