До відома суб’єктів господарювання щодо семінару з питань державних закупівель

0

У зв’язку з численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів щодо надання методологічної допомоги у організації процедур закупівель в електронній системі “Prozorro” департамент економічної політики ОДА проводить тренінги-семінари з питань державних закупівель для учасників закупівель.
Основна мета семінарів – надати можливість представникам державних органів, державних підприємств, громадських організацій, місцевим товаровиробникам, постачальникам товарів, надавачам послуг та виконавцям робіт ознайомитися зі змінами законодавства у сфері закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України “Про публічні закупівлі”, який вступає в дію з 1 серпня 2016 року.
До участі в семінарах в якості доповідача будуть запрошені представники авторизованих, відповідно до законодавства, електронних майданчиків.
Враховуючи вищенаведене, просимо суб’єктів господарювання (Учасників) взяти участь у роботі семінару, який відбудеться 25 липня 2016 року о 14 00 год. у великому актовому залі райдержадміністрації (м.Миколаїв, вул..В.Великого, 6), вхід безкоштовний.
За більш детальною інформацією щодо семінару просимо звертатись у відділ економічної політики райдержадміністрації за тел.. (0241) 51-800, 51-174

Райдержадміністрація

Поділитися.