ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Райдержадміністрація повідомляє, що 17 листопада 2017 року о 1000 год. (малий актовий зал райдержадміністрації: м.Миколаїв, вул..В.Великого, 6) відбудеться тематичний семінар щодо змін у законодавстві у частині виплати заробітної плати, сплати податків і зборів (ПДФО, акцизний податок), легального використання найманої робочої сили, порушень суб’єктами господарювання законодавства про працю із залученням відповідальних фахівців управління Держпраці у Львівській області, Миколаївського відділення СОДПІ,  МОУ Пенсійного фонду та районного центру зайнятості.

Просимо взяти участь підприємців району у вищезгаданому заході.

Райдержадміністрація