Відкрили спортивний майданчик в Дроговижі

Сьогодні, 14 вересня в селі Дроговиж відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика з тренажерним обладнанням відповідно до обласної програми “Спортивний майданчик 2016-2021”.

На урочистому відкритті були присутніми депутат Львівської обласної ради Микола Сиділо, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос, заступник голови Миколаївської районної ради Євген Дзюбайло, завідувач сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Іван Наконечний та сільський голова с. Дроговиж Ігор Мельник, де урочисто  парох села о. Роман Коцопей освятив  спортивний майданчик.

Це дійство було перенесено на спортивний майданчик, який був збудований за кожти державного бюджету, Миколаївської районної ради та кошти Дроговижської сільської ради.Зданий і введений в експлуатацію у вересні 2018 року.

Для дітей місцевої школи,окрім майданчика, хорошим подарунком стала спортивна форма, футбольні та баскетбольні м’ячі від колишнього жителя села Дроговиж, майстра спорту міжнародного класу Степана Кузіва.