Відділ агропромислового розвитку повідомляє

0

Відділ агропромислового розвитку Миколаївської райдержадміністрації повідомляє, що конкурсна комісія Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації з надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання, фізичним особам, які здійснюють діяльність в галузі агропромислового комплексу, розпочинає прийом документів для відбору виконавців заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2016 році.
У 2016 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини з обласного бюджету виділено 11,0 млн. грн.
Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації №423 від 24.06.2016 року затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету. Зокрема фінансова підтримка надаватиметься за наступними напрямами:
1. Фінансова підтримка шляхом компенсації відсотків за кредитами, залученими у банківських установах, кредитних спілках у національній валюті(обсяг фінансування на 2016 рік, 1,5млн.грн)
Часткове відшкодування відсотків за кредитами залученими товаровиробниками на виробничі потреби, оновлення матеріально-технічної бази в розмірі до 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше 200 тис.грн. для юридичних осіб та 100 тис.грн. для фізичних осіб.
2. Фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів(обсяг фінансування на 2016 рік, 8,5млн.грн) Кредити надаються суб’єктам господарювання та фізичним особам на: розвиток кооперації; вирощування плодо-ягідної, овочевої, на виробництво молока та м’яса; розвиток молочних ферм, забійних цехів; започаткування, розвиток агропромислового бізнесу; виробничі потреби, придбання основних засобів, інше.
3. Фінансова підтримка у вигляді дотації на площу угідь, на яких проводитимуться заходи із збереження та відтворення родючості ґрунтів(обсяг фінансування на 2016 рік, 1,0 млн.грн)
•Освоєння земель під садівництво, ягідництво після проведення агрохімічного обстеження земельних ділянок в розмірі до 100 грн/га
•Розкислення ґрунтів (вапнування) шляхом внесення вапнякових меліорантів до 500 грн/га
•Збагачення ґрунтів біологічним азотом шляхом інокулянтів азотфіксуючих мікроорганізмів до 160 грн/га
•Сидерація ґрунтів до 350 грн/га

(детальна інформація на сайті ЛОДА: http://loda.gov.ua/agr_prohramy, або за тел.: – напрям підтримки 1. (032) 252 85 90Ігор Цвігун – напрям підтримки 2. (097) 584 80 75 Зиновій Древняк – напрям підтримки 3. (032) 255 05 72 Ігор Вус

Завантажити (PDF)

Поділитися.