Відбувся ІІ Етно-фест гостинності

Продовжуємо ІІ Етно-фест гостинності!!! 23 вересня Миколаївщина завітала у гостинний Городоцький край з концертною програмою “Дністрових хвиль пісенна таїна”! Щиро і привітно зустрічали городчани гостей з Миколаєва: народний родинний ансамбль Мелешків НД с. Київець, народний жіночий хор працівників культури, народний вокальний ансамбль “Гердан” РНД, народний ансамбль народної музики РНД, інструментальне тріо “Елегія” МДШМ, дует гітаристів ДШМ, танцювальний колектив “Даруночок” ДШМ, олістів – Соломію Якимишин та Юлію Каснаускас. З привітанням до присутніх звернувся голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос. А слова подяки прозвучали від заступника голови Городоцької райдержадміністрації Павла Стахіва. У фойє районного Народного дому функціонувала виставка народних умільців Миколаївщини.