Відбулося засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання молоді

Сьогодні, 6 лютого, у Миколаївській райдержадміністрації  під головуванням заступника голови РДА Віктора Козоглодюка відбулося засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання, до складу якої увійшли представники державних органів та громадських організацій.

Під час засідання обговорили питання реалізації заходів національно-патріотичного виховання у 2018  році та бачення його розвитку в майбутньому.

Проведення патріотичних фестивалів, відвідання історичних музеїв, тематичні квести, спортивні змагання та багато інших заходів мають намір організувати для дітей відділ освіти, відділ культури, сектор з питань молоді та спорту, громадські організації району.

Присутні  мали змогу внести свої пропозиції щодо ключових моментів та шляхів їх втілення у програмі національно-патріотичного виховання.

Окрім того,  порушили питання про розроблення плану системної роботи вчителів предмету Захист Батьківщини.

«Необхідно об’єднати всі наші зусилля, знання та вміння для покращення координації та комунікації між державними структурами і громадськими організаціями для покращення національно-патріотичного виховання молодіі», – зазначив заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк.

Нагадуємо, що Координаційну раду з національно-патріотичного виховання при Миколаївській райдержадміністрації створено відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання» та з метою активізації на території району роботи в напрямку національно-патріотичного виховання молоді.