Відбулося засідання Колегії Миколаївської райдержадміністрації

Сьогодні, 19 травня, відбулося засідання Колегії Миколаївської райдержадміністрації під головуванням Першого заступника голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослава Лукомського.
Порядок денний:
1. Про підсумок роботи територіально-господарського комплексу району та рейтингову оцінку Миколаївського району станом на 01.04.2017. Доповідає: Ланчевич Маріанна Іванівна – начальник відділу економічної політики Миколаївської райдержадміністрації.
2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за перший квартал 2017 року. Доповідає: Гнатів Оксана Іванівна – заступник начальника фінансового управління Миколаївської райдержадміністрації.
3. Про підведення підсумків проходження опалювального сезону 2016-2017 року та заходи з підготовки підприємств ЖКГ до роботи осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. Доповідає: Ганущак Ольга Михайлівна – начальник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації; Щебель Андрій Іванович – міський голова.
4. Про основні завдання щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Доповідає: Лехович Олег Іванович – начальник відділу освіти Миколаївської райдержадміністрації.
За результатами засідання по кожному витанню дані відповідні доручення Першим заступником голови Миколаївської райдержадміністрації.