Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Сьогодні, 11 січня,  голова Миколаївської райдержадміністрації  Андрій Вовчастий провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, під час якої розглянули питання щодо епізоотичної ситуації по високопатогенному грипу птиці та недопущення занесення цього захворювання на територію Миколаївського району.

У засіданні взяли участь  начальник  Миколаївського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Н.В. Жиденко,  керівники птахівничих господарств – ФГ «Джерельна криниця» М.Ф.Яводчак, ФГ «Кришталева криниця» В.М.Мотичка, ФГ «Агроль» О.В.Пупа,   МПП «Добробут» І.І.Вовканич, директор інкубаторно-птахівничої станції приватного сільськогосподарського підприємства М.Сас, начальник виробничого цеху ТзОВ «Агроль» М.М.Щквара,.

Начальник  Миколаївського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Н.В. Жиденко  проінформував присутніх про виявлені випадки пташиного грипу на території Люблінського та Великопольського воєводства Республіки Польша та необхідність вжиття заходів з попередження  занесення збудника грипу птиці на територію Миколаївського району.

З метою недопущення занесення та розповсюдження на території району високопатогенного грипу птиці відповідним службам, зокрема, Миколаївській районній державній лікарні ветеринарної медицини, Миколаївській районній організації Товариства мисливців та рибалок, Львівському  міському Товариству мисливців та рибалок, керівникам фермерських господарств району, що утримують птицю дано завдання забезпечити виконання ветеринарно-санітарних правил для птахівничих господарств, проводити контроль за клінічним станом птиці приватного сектору шляхом подвірних обходів, не допускати контактів свійської птиці із дикою, оперативно реагувати на випадки не типової поведінки  птиці, активізувати роз’яснювальну роботу серед населення з питань утримання домашньої птиці та профілактики пташиного грипу.