Відбулась зустріч з бізнесом району щодо супроводу інвестиційних проектів та підтримки підприємництва

28 березня 2018 року проведена зустріч представників дозвільних і контролюючих органів області та району із суб’єктами господарювання.

Нарада проведена за участю директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Романа Филипіва, керівників району та понад 60 суб’єктів господарювання.

Як зазначив Роман Филипів, метою проведення таких зустрічей є вирішення проблемних питань підприємств, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності, зокрема в рамках реалізації інвестиційних проектів. Особлива увага приділялась супроводу інвестиційних проектів.  Такий супровід  полягає у регулярному контакті органів влади із суб’єктами господарювання,  які є на супроводі та дозвільними органами для  врегулювання проблемних питань різного характеру.

На зустрічі були присутні представники Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Департаменту архітектури і містобудування облдержадміністрації, ПАТ «Львівгаз», ПрАТ «Львівобленерго» тощо. Підприємці мали можливість одразу озвучити свої запитання до експертів, отримати консультацію, а ті ситуації, які потребують більш ґрунтовного вирішення, фахівці взяли в опрацювання.

All-focus