Відбулась нарада щодо впровадження системи “Клієнт Казначейства-Казначейство”

Сьогодні, 13 квітня, під керівництвом голови райдержадміністрації Андрія Коса, за участі начальника Управління державної казначейської служби України у Миколаївському районі Надії Оприско відбулась робоча нарада щодо впровадження дистанційного обслуговування системи «Клієнт Казначейства-Казначейство».

ПТК  «Клієнт Казначейства-Казначейство» – надійна і проста у використанні система з широким переліком функціональних можливостей, що дозволяє Клієнтам Казначейства цілодобово управляти рахунками установи, не виходячи з офісу.

За допомогою цієї системи Клієнти мають можливість постійного доступу та оперативного отримання повного обсягу інформації про стан рахунків. При цьому вся інформація, якою обмінюються Клієнт і Казначейство, надійно захищена системою і недоступна для сторонніх осіб.

На зустрічі були присутніми представники Миколаївської КЦРЛ, Миколаївського тер центру, Тростянецької ОТГ, КЗ «ЦП МСД ТОГ», ТзОВ «Керамік-Авіа», ДНЗ «Берізка».