Відбудеться засідання з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

30 березня 2018 року о 10:00 год.  у малому актовому залі райдержадміністрації відбудеться чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В порядок денний включені питання

1. Про стан пожежної безпеки культових споруд Миколаївського району (доповідає А.М.Пясецький).
  2. Про стан впровадження систем оповіщення на території району (доповідають Б.С.Більський та О.М.Федоричак).
  3. Про заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у весняно-літньому періоді 2018 року (доповідають І.В.Хрущ, Н.В.Жиденко та Ю.Ю.Чейпеш).

З метою своєчасної підготовки проекту рішення доповідачам прошу надати до 29 березня 2018 року секретарю комісії з питань ТЕБ і НС аналітичні довідки та пропозиції .