В районі започатковано проведення виїзних зустрічей з учасниками АТО

В районі започатковано проведення виїзних зустрічей робочої комісії з питань соціального захисту учасників АТО, їх медичної, психологічної та трудової реабілітації .

Вчора, 8 лютого, було проведено  виїзну комісію в с. Рудники для зустрічі з учасниками АТО , у якій взяв участь голова комісії-заступник голови Миколаївської  РДА  Віктор Козоглодюк, головний спеціаліст відділу держземагенства у Миколаївському районі Роман Грица, начальник Управління соціального захисту населення Олег Старовецький та в.о. директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Гук.

Було розглянуто питання щодо одержання виплат, медичного забезпечення, надання пільг. Особливу увагу приділено питанню виділення земельних ділянок, на які відповідав землевпорядник с. Рудники Микола Підцерковний.

За підсумками зустрічі прийнято відповідні рішення щодо врегулювання піднятих питань.