Відділ агропромислового розвитку повідомляє

0

Відділ агропромислового розвитку Миколаївської райдержадміністрації повідомляє, що у Департаменті агропромислового розвитку розпочала роботу конкурсна комісія з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу на участь у державній програмі «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015р. № 300 із змінами.
Компенсація надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми , форми власності та фізичним особам-підприємцям за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі 50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами.
Для участі у конкурсі суб’єкти господарювання агропромислового комплексу подають такі документи:
• Заявку за встановленою Міністерством аграрної політики формою (наказ Мінагрополітики від 01.07.2015 №253 «Про затвердження форм документів та надання інформації щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів»;
• Копію кредитного договору
• довідку про банківські реквізити позичальника;
• виписку банку-кредитора про отримання позичальником кредиту;
• копію фінансової звітності за останній рік;
• довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів;
• копії документів про оплату товарів, робіт, послуг
Документи приймаються в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації за адресою м. Львів, просп. В.Чорновола, 57, 5 пов. (каб. № 55).
Телефони для довідок: ( 03241) 51553, (032)235-58-71, (032)252-85-90

Поділитися.