Участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 10 червня,голова районної державної адміністрації Андрій Кос взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1. Про проведення весняного призову громадян на строкову військову службу.
2. Про проведення лабораторних досліджень якості питної води в джерелах нецентралізованого водопостачання (криницях).
3. Про проведення заходів з розчистки меліоративних каналів.
4. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за січень-травень 2019 року та стан погашення дефіциту місцевих бюджетів, виконання заходів щодо оптимізації видатків і мережі.
5. Про власні надходження бюджетних установ (надходження від надання платних послуг, спонсорська допомога та гранти), які фінансуються з місцевих бюджетів Львівської області за результатами п’яти місяців 2019 року.
6.Про стан підготовки до опалювального сезону 2019-2020 р.р.
7. Про проведення Етнофестивалю гостинності.
За результатами проведення скайп – наради голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.