Участь в обласній skype-конференції

Сьогодні, 13 травня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський взяв участь в обласній skype-конференції, яку провів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.
Під час наради посадовцями розглянуто та обговорено низку актуальних питань:
1. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за січень – квітень 2019 року.
2. Про стан погашення дефіциту місцевих бюджетів, виконання заходів щодо оптимізації видатків і мережі.
3. Про моніторинг використання субвенції на закупівлю обладнання на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”.
4. Про встановлення надбавок до заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти районів, міст обласного значення.
5. Про надходження та використання коштів місцевих фондів ОНПС.
6. Про ставки туристичного збору з урахуванням змін Податкового кодексу, внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».
За результатами проведення скайп – наради, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Лукомський дав доручення керівникам управлінь, відділів РДА та районних служб щодо виконання завдань, поставлених під час наради керівництвом області.