У Верині обговорили Перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки

Вчора, 12 березня, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос, начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич, старший інспектор відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації Оксана Царик та провідний фахівець Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, капітан служби ЦЗ Ігор Томілов зустрілися з громадою зустрілися з громадою с.Верина з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі, хід проведення реформ та актуальні питання життєдіяльності населеного пункту.
Староста села Ігор Гринів коротко прозвітував про виконану роботу, про використання коштів місцевого бюджету та надав основні пропозиції до проекту плану перспективного розвитку району від громади.
Упродовж останніх років виконано ряд робіт у селі, зокрема:
проведено ремонт центральної дороги, капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків на металопластикові у Веринській ЗОШ І –ІІ ст., придбано шкільні комплекти парт та шкільні меблі для Веринської ЗОШ I—II ст.,
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
– проведення реконструкції Веринської ЗОШ;
– реконструкція адмінбудинку сільської ради.
Вже найближчим часом планують облаштувати пішохідну доріжку біля школи, здійснити відвід води на автобусній зупинці та облаштувати місця для забору води (господарським методом).