У Великій Горожанні обговорили Перспективний план розвитку

12 лютого голова райдержадміністрації Андрій Кос, начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич, головний архітектор району Орест Телішевський та провідний фахівець Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, капітан служби ЦЗ Ігор Томілов зустрілися з громадою села Велика Горожанна з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі, хід проведення реформ та актуальні питання життєдіяльності населеного пункту. Жителі села порушили питання відновлення будівлі церкви, яка знищена внаслідок пожежі у 2018 році, скаржилися на незадовільний стан санітарного транспорту (при місцевій амбулаторії) та погані дороги.
Визнано, що упродовж 3-х останніх років проведена певна робота щодо покращення соціальної інфраструктури села, зокрема, проведено капітальний ремонт вуличного освітлення; придбано медичне обладнання (кардіограф) для амбулаторії та проведено капітальний ремонт фасаду АЗПСМ.
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
– капітальний ремонт утеплення фасаду Великогорожаннівської ЗОШ I –III ступенів;
– модернізація котельні Великогорожаннівської ЗОШ I – III ступенів;
– капітальний ремонт дороги СС 10931 Велика Горожанна – Новосілка Опарська;
– капітальний ремонт утеплення фасаду Народного дому;
– створення та функціонування добровільної пожежної дружини (на добровільних засадах);
– облаштування місць для забору води(господарським методом).
Найближчим часом планується обрізати старі дерева на території школи та врегулювати транспортне сполучення з районним центром.