У Великій Горожанні обговорили Перспективний план розвитку

0

12 лютого голова райдержадміністрації Андрій Кос, начальник відділу економічної політики Маріанна Ланчевич, головний архітектор району Орест Телішевський та провідний фахівець Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, капітан служби ЦЗ Ігор Томілов зустрілися з громадою села Велика Горожанна з метою обговорення Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.
Під час зустрічі обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі, хід проведення реформ та актуальні питання життєдіяльності населеного пункту. Жителі села порушили питання відновлення будівлі церкви, яка знищена внаслідок пожежі у 2018 році, скаржилися на незадовільний стан санітарного транспорту (при місцевій амбулаторії) та погані дороги.
Визнано, що упродовж 3-х останніх років проведена певна робота щодо покращення соціальної інфраструктури села, зокрема, проведено капітальний ремонт вуличного освітлення; придбано медичне обладнання (кардіограф) для амбулаторії та проведено капітальний ремонт фасаду АЗПСМ.
Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано:
– капітальний ремонт утеплення фасаду Великогорожаннівської ЗОШ I –III ступенів;
– модернізація котельні Великогорожаннівської ЗОШ I – III ступенів;
– капітальний ремонт дороги СС 10931 Велика Горожанна – Новосілка Опарська;
– капітальний ремонт утеплення фасаду Народного дому;
– створення та функціонування добровільної пожежної дружини (на добровільних засадах);
– облаштування місць для забору води(господарським методом).
Найближчим часом планується обрізати старі дерева на території школи та врегулювати транспортне сполучення з районним центром.

Поділитися.